Poštovani roditelji,

temeljem novinskih članaka od 2.3.2020. o nedostatku higijenskih potrepština, obavještavamo Vas da Dječji vrtić "Mali princ" provodi plan sanitarno-higijenskog održavanja Vrtića u cilju prevencije i smanjenja rizika od potencijalno opasnih situacija za očuvanje zdravlja djece i odraslih.
Uvjete ispunjavamo prema HACCP programu što podrzumijeva pravilno korištenje higijenskih i antiseptičkih sredstava, provođenje mjera dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije, kontrolu mikrobiološke čistoće objekta te provođenje higijenskih mjera s djecom u cilju očuvanja zdravlja djece.
Plan i načini održavanja higijene sastavni su dio Godišnjeg plana i programa rada Dječjeg vrtića "Mali princ", a nabava sredstava za čišćenje i dezinfekciju provodi se sukladno Planu nabave uz financiranje Osnivača.