POTPISIVANJE UGOVORA ZA NOVOUPISANU DJECU

Poštovani roditelji,

potpisivanje Ugovora za novoupisanu djecu u pedagoškoj godini 2020./2021.
započet će u petak, 24.7.2020.
Ugovori će se potpisivati na centralnom objektu, Laščinska 17. u terminima od 8 do 14 sati.
Ugovor potpisuju oba roditelja.
Ukoliko oba roditelja nisu u mogućnosti doći i navedenom terminu, Ugovor može doći potpisati jedan od roditelja, dok drugi ima obvezu potpisati ga naknadno, najkasnije do 31.8.2020.
Bez potpisanog ugovora i dogovorenog točnog dana dolaska, dijete ne može započeti prilagodbu.

Prilikom dolaska u vrtić molimo da se pridržavate preporuka HZJZ-a.
Obavezna je dezinfekcija ruku na ulazu u vrtić te nošenje zaštitnih maski za lice.

Na potpis ugovora roditelji su obvezni donijeti:

1. Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta
2. Presliku zdravstvene iskaznice djeteta
3. Presliku knjižice cijepljenja djeteta

Roditelji čija djeca prelaze iz drugih vrtića prilikom potpisivanja ugovora trebaju donijeti ispisnicu iz vrtića koje je dijete pohađalo.

Ugovori će se potpisivati prema sljedećem rasporedu:

• u petak, 24.7.2020. - prezimena od A do K

• u ponedjeljak, 27.7.2020. - prezimena od K do Ž

Ugovori za Program predškole potpisivat će se tijekom rujna, budući da Program predškole započinje 1.10.2020.

Ukoliko niti jedan od roditelja nije u mogućnosti doći u vrtić u navedenom terminu, molimo da nam se javite tijekom kolovoza na broj 01/2431460 zbog dogovora drugog termina.
Ukoliko ste u međuvremenu odustali od upisa djeteta u vrtić, molimo da nam to javite što prije.

Na poveznici u nastavku možete pronaći sve potrebne informacije o polasku Vašeg djeteta u naš vrtić. Molimo Vas da ih proučite kako biste bili upoznati s onime što Vas očekuje:

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!
Ravnateljica i stručni tim vrtića