OBAVIJEST O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2021./2022.

Roditelji/skrbnici kojima je dijete upisano u gradski dječji vrtić koji im ne odgovara po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici
pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/djece u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju
OD 15. DO 26. OŽUJKA 2021. GODINE
u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju

Komisija za upis djece u dječjem vrtiću rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 12. travnja 2021. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovoza 2021. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2021./2022., odnosno od 1. rujna 2021. godine.

Zamolbu možete preuzeti ovdje:

ZAMOLBA ZA PRIJELAZ U DRUGI VRTIĆ

M
olimo da svoje zamolbe predate na centralni objekt, Laščinska 17 u sobu stručnog tima ili pošaljete na e-mail vrtića.