Potpisivanje Ugovora za novoupisanu djecu

Potpisivanje Ugovora za novoupisanu djecu u pedagoškoj godini 2021./2022. bit će omogućeno u periodu od 14.7. 2021. do 31.8.2021.
Ugovori će se potpisivati na centralnom objektu, Laščinska 17 od 9 do 15 sati.
Ugovor potpisuju oba roditelja.
Ukoliko oba roditelja nisu u mogućnosti doći u navedenom terminu, Ugovor može doći potpisati jedan od roditelja, dok drugi ima obvezu potpisati ga naknadno, najkasnije do 31.8.2021.
Bez potpisanog ugovora i dogovorenog točnog dana dolaska, dijete ne može započeti prilagodbu.

Na potpis ugovora roditelji su obvezni donijeti:

1. Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu djeteta
2. Presliku zdravstvene iskaznice djeteta
3. Presliku knjižice cijepljenja djeteta

Kako bi roditelj mogao potpisali Ugovor, dijete mora biti uredno procijepljeno prema kalendaru cijepljenja.
Ukoliko je cijepljenje stopirano ili odgođeno zbog određenih zdravstvenih razloga tada je roditelj dužan donijeti potvrdu liječnika s obrazloženjem i planiranim datumom nastavka cijepljenja.

Prilikom dolaska u vrtić molimo da se pridržavate preporuka HZJZ-a.
Obavezna je dezinfekcija ruku na ulazu u vrtić te nošenje zaštitnih maski za lice.

OVA OBAVIJEST NE ODNOSI SE NA DJECU KOJA SU U VRTIĆ UPISANA PUTEM PREMJEŠTAJA IZ DRUGOG GRADSKOG VRTIĆA (TZV. NULTOG UPISA) KAO NI NA DJECU UPISANU U PROGRAM PREDŠKOLE (2 PUTA TJEDNO). UGOVORI ZA NAVEDENU DJECU POTPISIVAT ĆE SE NAKNADNO O ČEMU ĆE RODITELJI BITI PRAVOVREMENO OBAVIJEŠTENI.

Roditeljski sastanak za sve roditelje novoupisane djece održat će se 25.8. u 16:30 sati na objektu Kozjak (Rebar 31).

Veselimo se vašem dolasku!

© 2021 Vrtić Mali princ. Sva prava pridržana.